Omezení při poskytování sociální služby rané péče

DOMŮ

Vážení rodiče,
stejně jako na jaře se na vás obracím, abych vás informovala o změnách v poskytování služby rané péče a to po dobu vyhlášení nouzového stavu. 
Vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením, jejichž hlavním cílem je omezit kontakty mezi lidmi, musíme také v rámci poskytování služby rané péče přejít z formy terénní na takovou formu poskytování, kdy jsou vzájemná setkání omezena na minimum.
Proto vás chceme požádat o pochopení. Každopádně vás  ale v žádném případě nechceme nechat bez pomoci a spolupráce. Víme, že telefonní rozhovor nemůže nahradit osobní kontakt, ale je možné společně probrat, jestli aktuálně řešíte nějaký problém, se kterým bychom vám mohli pomoci. Budete-li mít  zájem, je možné domluvit se na zapůjčení některé pomůcky nebo publikace. Ty vám přivezeme domů.
Vaše klíčové pracovnice vás budou kontaktovat a domluvíte se na všem potřebném.
Věřte, že nás moc mrzí takovéto omezení naší práce, jelikož se za vámi a vašimi dětmi vždy moc těšíme.


 My věříme, že veškerá omezení a zodpovědné jednání celé společnosti povedou rychle k urovnání celé situace a budeme se zase moci osobně setkat.


Každopádně i v této náročné době jsme tady pro vás. Neváhejte se na nás obrátit i s tím, co se na první pohled nejeví, jako záležitost rané péče.
Už jsme vše jednou zvládli a zvládneme to znovu.


S přáním pevného zdraví


Gabriela Mariánková


vedoucí sociální služby


 

Neváhejte nás kontaktovat
+420 603 337 641
info@alfi-ostrava.czMoravskoslezský krajOSTRAVA !!!GIVTADRAAVAST